VIANOČNÉ AKCIOVÉ PONUKY

1. BALÍK FORMOVANIE POSTAVY LPG

Doprajte si starostlivosť o svoje telo a tvár aj v zimných mesiacoch. S novým profesionálným prístrojom LPG Cellu M6 INTEGRAL Vás zbavíme celulitídy, spevníme Vašu pokožku a postaráme sa o zoštíhlenie a modeláciu Vašej postavy, zatiaľ čo vy budete relaxovať a oddychovať počas masáže.Výsledky sú viditeľné už po 6 sedeniach a odporúčaná kúra je 10 ošetrení.

 

Ponúkame Vám akciové balíčky LPG:

1. Pri objednaní sa na jedno ošetrenie celotelovej LPG masáže dostanete ZDARMA ošetrenie tváre- lifting tváre a dekoltu.

Cena balíčku je 30Eur.

 2. Pri kúpe balíčka 10 ošetrení Vám ako BONUS dáme jedno sedenie GRÁTIS+ lifting tváre a dekoltu.

Cena balíčku je 300Eur.

Ku každému ošetreniu Vám zapožiačiame špeciálny odev určený ná masáž LPG GRÁTIS.

Taktiež Vám môžme ponúknúť produkty doplňujúce a posilňujúce účinky tohoto ošetrenia vo forme krémov, pleťovej vody alebo bylinné čaje a extrakty ktoré nabudia Vašu lymfu a metabolizmus.

Stačí sa len objednať a vyskúšať. 

 

2. BALÍK FOTOREJUVENIZÁCIA

V zimných mesiacoch je potrebené venovať pleti zvýšenú starostlivosť. Preto Vám ponúkame k laserovému ošetreniu FOTOREJUVENIZÁCIA, ktoré Vašej pleti poskytne kompletné omladnie tváre a pokožky ako BONUS ošetrenie Endermologie Face LPG (ošetrenie- lifting tváre a dekoltu) GRÁTIS.

Cena balíčku je 120 Eur.

 

3. BALÍK DEPILÁCIA

Rozmýšľali ste niekdy nad depiláciou? Teraz je najvhodnejší čas začať! Ponúkame Vám výhodný balík ošetrení. Pri zakúpení 4 ošetrení Vám spravíme jedno ošetrenie ZDARMA. Balík sa vzťahuje na všetky depilované oblasti ( podpazušie, bikiny, nohy, tvár, chrbát....) Preto neváhajte a spravte niečo pre seba, alebo urobte radosť svojim blízkym kúpov nášho výhodného balíčka. 

Cena depilácie je závislá od rozsahu Vami zvolenej oblasti.

 

4. BALÍK OMLADENIE- FRAKČNÝ CO2 LASER

Doprajte Vašej pleti v zimných mesiacoch omladenie a vyhladenie vrások Frakčným CO2 laserom. K tomuto ošetreniu Vám ako BONUS dáme ošetrenie vlastnou PLAZMOU ZADARMO

Viac o PLAZMOTERAPII tu https://medicentrumchironax.sk/sluzby/14-Plazmaterapia

Cena balíčku je 280Eur.


$news.header
Dátum: 29.11.2019
Posledná zmeny: 16.12.2019